Se muestran los artículos pertenecientes al tema .

  Us deixo aquí les matèries que haveu de recuperar cadascun. Més a sota al bloc teniu les dates i hores de quan es fan els exàmens de recuperació.

                                                                  GRUP 3D

 ALISON A.  ............................CASTELLÀ, SOCIALS, CATALÀ, FIS I QUIM, ANGLÉS, MÚSICA.
 JUANJO ................................. CATALÀ, FIS I QUIM, ANGLÉS, MÚSICA.
 CARLES ..........  CATALÀ, TECNO, BIOLOGIA, SOCIALS, FIS I QUIM, ANGLÉS, MÚSICA I PLÀSTICA.
 CAROL ........... CATALÀ, TECNO, BIO, SOCIALS, CASTELLÀ, MATES, FIS I QUIM, ANGLÉS, MÚSCA, EDUCACIÓ FÍSICA.
 AINHOA .................................. SOCIALS, ANGLÉS.
JASON .............CATALÀ, TECNO, SOCIALS, CASTELLÀ, FIS I QUIM, ANGLÉS, MÚSICA I PLÀSTICA.
CARLOS N.  .............................. TECNOLOGIA I MÚSICA.
CHELA ..................................... SOCIALS, FIS I QUIM, ANGLÉS, PLÀSTICA I EDUCACIÓ FÍSICA.
IBRAHIM ..................................  CATALÀ, TECNO, ANGLÉS I MÚSICA.
DENISA .......................TECNO, SOCIALS, FIS I QUIM, ANGLÉS, EDUCACIÓ FÍSICA I PLÀSTICA.
LIDIA ........................................ SOCIALS
CRISTINA .................................  SOCIALS
UXIA .................CATALÀ, TECNO, SOCIALS, CASTELLÀ MATES, FIS IQUIM, ANGLÉS, EDUCACIÓ FÍSICA, I PLÀSTICA.
DANIEL ............. CATALÀ, TECNO, BIOLOGIA, SOCIALS, MATES, FIS I QUIM, ANGLÉS, MÚSICA, I PLÀSTICA.
HUSNAIN ................................ CATALÀ, TECNO, BIO,CASTELLÀ, FIS I QUIM, ANGLÉS I PLÀSTICA.
JORGE ............ CATALÀ, TECNO, BIO, SOCIALS, CASTELLÀ, FIS I QUIM, ANGLÉS, MÚSICA I PLÀSTICA.
NARCÍS ................................... CATALÀ I CASTELLÀ.


 Us deixo aquí el dia i les hores i les aules dels exàmens de recuperació de cada assignatura :

                                        DILLUNS
  CATALÀ                     17-6-13            de       9 a 10                     aules T11 i T 12
  TECNOLOGIA            17-6-13                     10 a 11                   aules T11 i T12
  BIOLOGIA                   17-6-13                     11:30 a 12:30        aules T11 i T12
  SOCIALS                    17-6-13                     12:30 a 13:30        aules T11 i T12
  

                                        DIMARTS
  CASTELLÀ                 18-6-13           de      9 a 10 h                  aules T11 i T12
  MATEMÀTIQUES      18-6-13                     10 a 11                   aules T11 i T12
  FÍSICA I QUÍMICA      18-6-13                    11:30 a 12:30         aules T11 i T12
  ANGLÉS                      18-6-13                    12:30 a 13:30        aules T11 i T12


                                        DIMECRES
  MÚSICA                       19-6-13            de    8 a 9                        aula de música
  VISUAL I PLÀSTICA   19-6-13                    9 a 10                      aula PM
  EDUCACIÓ FÍSICA    19-6-13                    10 a 11                     carpa - gimnàs


3D ESO OPTATIVES PRIMER TRIMESTRE

Publicado: 13/09/2012 11:22 por easyfisquim en
   3D   OPTATIVES PRIMER TRIMESTRE :


1



A. Mariam     FRANCÈS


2

ÁV.  Alison    ORIENTACIÓ PROFESSIONAL



3



B.  Daniel      EDUCACIÓ PER A LA CIUTADANIA



4



J. Juan José    ORIENTACIÓ PROFESSIONAL



5



L. Carles        EDUCACIÓ PER A LA CIUTADANIA



6



M. Carolina     ORIENTACIÓ PROFESSIONAL



7



M. Ainhoa       ORIENTACIÓ PROFESSIONAL



8



M. Jason         EDUCACIÓ PER A LA CIUTADANIA



9



M. Nerea        CULTURA CLÀSSICA



10



N. Carlos       ORIENTACIÓ PROFESSIONAL



11



N. Cela         ORIENTACIÓ PROFESSIONAL



12



O. Ibrahim     EDUCACIÓ PER A LA CIUTADANIA



13



O. Mimount    EDUCACIÓ PER A LA CIUTADANIA



14



R. De            EDUCACIÓ PER A LA CIUTADANIA



15



R. Lídia          ORIENTACIÓ PROFESSIONAL



16



S. Cristina      ORIENTACIÓ PROFESSIONAL



17



S. Uxia          EDUCACIÓ PER A LA CIUTADANIA



18



T. Daniel        AULA D´ACOLLIDA



19



S. Husnain      AULA D´ACOLLIDA